Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan sahaya inerek çalışmaları takip etti

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve grubun üst düzey yöneticileri, Kuşadası’ndaki iş ortağı Pirim Gıda’yı ziyaret etti. Pirim Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Dilan Büyükdağ, ziyaretle ilgili bir paylaşım yaptı ve şunları söyledi:

“Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncay Özilhan’a, Başkan Yardımcımız Kamil Yazıcı’ya, Anadolu Efes CEO’muz Onur Altürk’e, Genel Müdürümüz Tugay Keskin’e, Satış Direktörümüz Fatih Özdemir ‘e, Pazarlama Direktörümüz Özlem Önen’e Kuşadası şubemiz ziyaretleri İçin teşekkür ederiz. 2024 sezonuna hazırız.”

“TAKIM ARKADAŞLARIMIN ELİNE SAĞLIK”

Anadolu Efes CEO’su ve Bira Grubu Başkanı Onur Altürk de konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Ayın ilk haftasında, baharın tazeliğini hissettiğimiz güzel havalarda, 2 gün Ege’de saha ekiplerimiz ve ekip liderlerimle birlikte iş ortaklarımızı ziyaret etme fırsatı buldum. Her zamanki gibi misafirperverlikleri ve samimi karşılamaları için her birisine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Muğla bayimiz Acarlar’ın, Kuşadası bayimiz Pirim Gıda’nın ve satış noktalarımızın sezona şimdiden hazır olduğunu görmekten çok mutlu oldum. Her saha ziyaretimde söylediğim gibi, çalışmalarıyla başarı hikayeleri yazan, ortak hedefleri olan ve hedeflerine sınır koymayan tüm bölgelerdeki takım arkadaşlarımın eline sağlık.”

BÜYÜK MARKALARIN PAZARLAMA, SATIŞ VE DAĞITIMINI YAPIYOR

Pirim Gıda, 1995 yılında İstanbu’da kuruldu. Meşrubat, şekerleme ve gıda pazarlama, satış dağıtımını yapan şirket Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi ile Tüvturk Araç Muayene hizmeti veriyor; güneş enerji santralleri ve enerji üretiminde faaliyet gösteriyor. Aydın, İzmir ve Bodrum’da şubeleri olan Pirim Gıda; Coca Cola, Mey İçki, Efes Pilsen, Turcell, Damla Su, Doğadan Çay ve Kent Gıda ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir